męskie spodenki krótkie
Spodnie

Wakacyjne niezbędniki w szafie mężczyzny

Miłośnicy luźnego i niezobowiązującego stylu z pewnością czekają na lato. To właśnie wtedy mogą tworzyć mnóstwo ciekawych stylizacji, które z jednej strony będą luzackie, a z drugiej po prostu modne. W tym sezonie w szafie świadomego mężczyzny nie może zabraknąć krótkich spodenek. Jakie modele są prawdziwym must have? Krótki przegląd poniżej.

Perfekcyjne męskie szorty na lato

Lato to czas, gdy królują krótkie spodenki. W tym sezonie warto postawić na lniane szorty męskie. Te spodenki to prawdziwa kwintesencja casualowego stylu, który tak dobrze sprawdza się na przykład podczas wakacyjnych wyjazdów do letnich kurortów. Lniane spodenki można nosić z lnianą  koszulą. W takim stroju zawsze będzie lekko i przewiewne, nawet jeżeli na dworze będą panowały ogromne upały. W zestawach tego typu dobrze będą prezentować się zarówno młodzi mężczyźni, jak też panowie trochę bardziej stateczni wiekiem. Gdy ma się lniane krótkie spodenki w szafie, na pewno stworzy się niejedną modną stylizację w dobrym guście.

Jeansowe spodenki na lato

Druga propozycja na niezastąpione krótkie męskie spodenki to po prostu szorty wykonane z jeansu. Warto postawić na szorty o trochę szerszym kroju,  które świetnie pasują do zwykłego prostego podkoszulka w białym kolorze. To tak naprawdę najprostszy wakacyjny zestaw, w którym zawsze świetnie się wygląda.

Możliwość komentowania Wakacyjne niezbędniki w szafie mężczyzny została wyłączona