Odzież Street

Wybieramy męską bomberkę

Wybór odpowiedniej kurtki może sprawić nam sporo problemów. Szczególnie, jeżeli tematyką mody interesowaliśmy się jedynie pobieżnie lub wcale. Jeżeli więc chcemy prezentować się stylowo i czuć się dobrze we własnych ubraniach powinniśmy nabyć chociaż podstawową wiedzę. Czym są bomberki i kiedy możemy je nosić? Do czego pasują najlepiej?

Stylowe bomberki z USA

Tak samo, jak większość modnych hitów ostatnich dziesięcioleci męskie bomberki wywodzą się ze Stanów Zjednoczonych. Konkretnie z sił powietrznych amerykańskiej armii. Niegdyś były to kurtki używane przez pilotów. Z tego względu w Polsce funkcjonują one pod inną popularną nazwą, jaką jest pilotka. Obecnie ten rodzaj kurtki cieszy się ogromną i nieprzemijającą popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn na całym świecie. Niezwykłą zaletą tek kurtki jest jej uniwersalność.

Najlepszy czas na bomberkę

Niezwykle ważną zaletą, jaką posiada męska bomberka jest jej uniwersalność. W zależności od materiału wykonania ta świetna kurtka może być noszona zarówno wiosną, latem, jak i zimą, jesienią. Wszystko zależy jedynie od materiału z jakiego została wykonana. Współcześnie producenci zaoferować mogą m.in. modele wykonane z naturalnej skóry, denimu oraz innych rodzajów bawełny, z materiałów syntetycznych, jak m.in. skóra ekologiczna.

Jakie spodnie do bomberki?

Męska kurtka bomberka to jeden z bardziej uniwersalnych typów kurtek. Pasować będą do niej zarówno klasyczne jeansy, jak i bardziej wyraziste joggery z obniżonym kroczem. Wszystko zależy od naszych indywidualnych oczekiwań.

Możliwość komentowania Wybieramy męską bomberkę została wyłączona