Dres Adidas meski spodnie bluza Core
Odzież Street

Mężczyzna w dresie ?

Dzisiejszy styl życia wielu mężczyzn jest związany z dużą aktywnością fizyczną. Panowie najczęściej ćwiczą po godzinach pracy. Moda na zdrowie, uprawianie sportów i bycie po prostu „fit” nie zanika, a wręcz zdobywa coraz większe grono zwolenników. Dlatego właśnie wielu mężczyzn stawia dziś na wygodę i komfort, jeśli chodzi o wybór odpowiednich ubrań.

Mężczyzna w sportowej stylizacji

Moda męska poczyniła milowy krok jeśli chodzi o dobór strojów dla panów. To, jak wyglądali mężczyźni kiedyś, sprawia, że mamy pewne niekorzystne skojarzenia dotyczące niektórych ze stylizacji. Strojem, z którym możemy mieć problem, jeśli chodzi o nasze obawy, co do wyglądu mężczyzny, jest komplet dresowy męski ze sklepu desportivo.pl. Jednak należy rozwiać wszelkie wątpliwości co do tego, czy taki strój może być modny. Dzisiejsze dresy to coś zupełnie innego niż te, pochodzące z dawnych lat.

Jak nosić dresy męskie

Aby dobrze wyglądać w dresie należy zadbać o dobór pewnych szczegółów, które sprawią, że całość stroju będzie nie tylko komfortowa w noszeniu, ale i modna. Oto kilka podstawowych porad, czym się kierować, ubierając dresy:
– dresowe spodnie najlepiej łączyć z dopasowanymi T-shirtami
– jeśli spodnie są w stonowanym kolorze, załóż do nich T- shirt z dużym logo firmy lub jakimś wzorem- całość stworzy niebanalny look
– do sportowych spodni można także założyć koszulkę polo w jednolitym kolorze
– aby wyglądać modnie i stylowo, do dresowych, jednokolorowych spodni załóż kurtkę bomberkę
– nosząc dresy zimą lub jesienią, dobieraj kurtki o sportowym kroju- sięgnij na przykład po puchową kurtkę
– dobierz odpowiednie buty- najlepiej będą wyglądały sneakersy lub trampki
– do dresów pasują czapki typu beanie, ale także klasyczne czapki z
daszkiem dopełnią sportowy wygląd

Sportowy strój to jeden z trendów dzisiejszych czasów. Jest jednocześnie wygodny, ale i modny. Wszystko zależy jedynie od tego, czy dobrze skompletujemy i dopasujemy elementy stroju dresowego, które stworzą spójną całość.

Możliwość komentowania Mężczyzna w dresie ? została wyłączona