calvin klein
Odzież Street

Calvin klein- czym wyróżnia się marka?

Calvin Klein to kultowa marka, która została założona pod koniec lat 60tych. Nazwa pochodzi od imienia i nazwiska jego założyciela, który stał się inicjatorem licznych zmian w branży modowej. Największą popularność marka zyskała w latach 90tych, co zawdzięcza nie tylko wspaniałym kolekcjom, ale przede wszystkim kontrowersyjnym kampaniom reklamowym perfum CK One z udziałem Kate Moss.

Calvin Klein – oferta

koszulka meskaW ofercie marki Calvin Klein znajduje odzież damska i męska, ale także:

  • akcesoria,
  • bielizna,
  • perfumy.
  • dekoracje wnętrz.

Markę wyróżnia minimalizm, subtelna gama kolorystyczna oraz misja podkreślania naturalnego piękna człowieka. Wszystkie produkty są wykonywane bardzo starannie zapewniając idealne połączenie na każdą okazję. Wśród oferty casualowej dostępne są przede wszystkim spodnie jeansowe, klasyczne bluzki i sweterki. Z kolei wersja elegancka to przede wszystkim różnego rodzaju sukienki midi lub maxi, które idealnie komponują się w zestawieniu z biżuterią. Szeroki wybór asortymentu sprawia, że każdy może wybrać produkt odpowiedni dla siebie. W internecie znajdziemy odzież calvin klein nawet na promocjach, dzięki czemu możemy zaoszczędzić nieco pieniędzy.

Calvin Klein – logo

Markowa odzież charakteryzuje się przede wszystkim własnym logo, które ułatwia jej rozpoznawanie i sprawia, że produkt staje się elitarny i ceny. W przypadku marki Calvin Klein logo jest bardzo minimalistyczne- tak jak oferta firmy. Na odzieży można zauważyć litery CK będące akronimem nazwy. Na wybranych ubraniach widoczna jest także pełna nazwa.

Możliwość komentowania Calvin klein- czym wyróżnia się marka? została wyłączona