Obuwie

Kiedy warto nosić trampki?

Codzienne obuwie powinno być wygodne. Lecz jeśli wymaga od nas tego okazja, musimy wbić się w mniej komfortowe buty. Kiedy jednak możemy tego uniknąć, nie ponosząc żadnych konsekwencji? Pomyślmy, kiedy warto zrezygnować z wyszukanego stylu na rzecz komfortu.

Idziesz na imprezę? A po co ci te szpilki?

Często na dyskotekach możemy zobaczyć panie, które na parkiecie tańczą w butach w wysokim obcasie. A potem płacz, że ten się złamał lub że plecy bolą. Nic dziwnego, że bolą. Chodzenie w takim obuwiu wymusza przyjęcie nienaturalnej postawy, która szkodzi na kręgosłup i nogi. Gdy do tego skaczemy i kręcimy piruety, o ból nietrudno. Dla tego lepiej czasem po prostu założyć trampki damskie Guess. Wyglądają ładnie, a dają dużo więcej wygody. Kupimy je bez problemu online w takich sklepach jak ten: https://messimo.pl/damskie-trampki-sportowe,c94.html

Spacer to nie rewia mody…

Lubimy wyglądać dobrze, i to się chwali. Po co jednak wychodzić po bułki lub na spacer z psem w koturnach, szpilkach lub przyciasnych botkach? Pamiętajmy, że buty są od tego, by było nam wygodnie. Paparazzi nas nie gonią, więc może zamiast szpanować drogim obuwiem (co samo w sobie jest śmieszne), warto po prostu założyć trampki damskie Tommy Hilfiger?

Gdy siadasz za kółkiem…

Często zdarza się tak, że panie idą w szpilkach do pracy. Jednak, jeśli jedziemy do pracy autem, warto wpierw założyć komfortowe Guess trampki damskie. Dzięki nim, łatwiej będzie nam prowadzić samochód. Buty wizytowe zawsze możemy ubrać podczas wychodzenia z auta. Powodu do wstydu nie ma – kierowcom nikt na nogi nie patrzy!

Co jest ważniejsze?

Tommy Hilfiger trampki damskie są często o wiele bardziej rozsądnym wyborem niż luksusowe obuwie. Pamiętajcie, liczy się komfort. Wygląd jest na dalszym planie.

Możliwość komentowania Kiedy warto nosić trampki? została wyłączona