Koszulki

Modne koszulki polo – na jakie kolory i wzory postawić?

Nowoczesne koszulki polo mogą być dostępne w wielu kolorach, wzorach i dekoracjach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Nie można zapominać jednak o tym, że koszulka polo jest tak naprawdę dość klasycznym elementem męskiej garderoby, dlatego też warto postawić na neutralne kolory.

Jakie koszulki wybrać?

W obecnym sezonie najbezpieczniejszym wyborem będą białe, czarne i granatowe koszulki polo, które pasować będą idealnie do wielu stylizacji. Największą zaletą tych kolorów jest przede wszystkim to, że doskonale pasują do każdego odcieniu skóry i do każdego typu urody. Do bazowych kolorów łatwiej jest również dopasować pozostałą część stylizacji. Kolorowa koszulka polo jest z kolei doskonałym wyborem dla tych osób, które chcą wyróżnić się z tłumu i urozmaicić nieco swój codzienny look. Zadbać należy jedynie o tym, aby kolor koszulki pasował do naszej tonacji.

Klasyczna koszulka polo dla każdego mężczyzny

W dzisiejszych czasach klasyką są oczywiście gładkie koszulki polo, które prezentują się atrakcyjnie w każdej sytuacji. Unikać należy zbyt zwariowanych i skomplikowanych wzorów, które nie pasują nawet do młodszych osób. W obecnym sezonie unikać należy również koszulek w których bardzo widoczne jest logo. Warto na bieżąco śledzić blogi poświęcone modzie, dzięki czemu będzie można dowiedzieć się, które koszulki są obecnie trendy, a które modele należy omijać szerokim łukiem.

Możliwość komentowania Modne koszulki polo – na jakie kolory i wzory postawić? została wyłączona