bluzy męskie
Bluzy

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze bluz męskich?

Wśród wszystkich elementów garderoby czołowe miejsca zajmują często ubrania sportowe. Męskie bluzy z kapturem są popularne wśród mężczyzn w każdym wieku. Zawdzięczają to swojej łatwości obsługi, stylowemu wyglądowi i pozytywnym właściwościom, którymi obdarzyli je producenci.

Cechy i korzyści

Bluza z kapturem to rodzaj dzianinowej odzieży sportowej z zamkiem błyskawicznym z przodu i rękawami. Bluzy mogą mieć kaptur, kieszenie, zapięcie na zatrzaski, napisy lub nadruki. Modele bluz są uniwersalne. Ich cechą wspólną jest to, że materiał rozciąga się na szerokość ubrania.

Popularne modele

Szeroka oferta bluz pozwala na wybór modelu spełniającego różne wymagania, od stylu i rozmiaru po wykończenie.

Duże ocieplane bluzy z kapturem

Ze względu na niewielki zakres rozmiarów większości producentów, dużym mężczyznom trudno jest znaleźć odzież, zwłaszcza ocieplaną. Oversize’owe bluzy męskie z kapturem występują w rozmiarach od 3XL do 8XL. Duży wybór takich bluz można znaleźć w sklepach internetowych. Niektórzy wielcy producenci odzieży sportowej również zaczęli wprowadzać duże rozmiary do swoich kolekcji, choć wybór pozostaje niewielki.

bluzy męskie

Bez zamka błyskawicznego

Odzież sportowa bez zamka błyskawicznego obejmuje bluzy z kapturem i bluzy. Bluza różni się od bluz z kapturem i innych bluz sportowych małym detalem w kształcie litery V pod szyją. W przeciwnym razie detale mogą być takie same jak w pozostałych częściach bluzy. Może mieć kaptur, różne kieszenie i nadruki.

Bluza z kapturem

Bluzy z kapturem to dzianinowe bluzy bez zamka błyskawicznego, z kapturem i ewentualnymi elementami ozdobnymi. Może mieć kieszenie, w tym kieszenie kangurki, hafty i napisy.

Bez rękawów

Bluzy bez rękawów to bluzy z kapturem, z kapturem i w kamizelce. Bluza i bezrękawnik z kapturem również wyróżniają się obecnością zapięcia z przodu ubrania. Kamizelka jest elementem dzianiny z dekoltem w kształcie litery V, z zapięciem lub bez.

Możliwość komentowania Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze bluz męskich? została wyłączona