opaski na głowę
Akcesoria

Opaski na głowę – powrót do przeszłości

Damskie opaski na głowę to nawiązanie do mody panującej w latach 90-tych. Aksamitne, szerokie opaski na głowę noszone były przez gwiazdy z kultowego serialu Beverly Hills 90210. Najbardziej rozpoznawalne twarze, które kojarzone są z lokkiem wraz z opaską to Brigitte Bardot, Jackie Kennedy czy też Grace Kelly. Parę lat temu nosiła je często Blaire Waldorf, najważniejsza bohaterka z Plotkary. 

Ślubne opaski do włosów 

Bardzo często welon tradycyjny zamieniany jest przez kobiety na inne, znacznie nowocześniejsze dodatki. Jednym spośród dostępnych zamienników będą ślubne opaski do włosów. 

Ślubne opaski do włosów nierzadko wykonuje się ze szlachetnych surowców i zdobi dodatkowo takimi elementami, jak:

opaski na głowę
  • kolorowe kamienie,
  • piórka,
  • cyrkonie,
  • perły. 

Stanowią one dodatek, który z powodzeniem może zastąpić welon w tradycyjnym wydaniu, równocześnie dodając młodzieńczego uroku i blasku pannie młodej. Ślubne opaski do włosów będą również niemałą pomocą dla fryzjerek, które za ich pomocą będą mogły znacznie łatwiej tworzyć skomplikowane fryzury. Opaski na włosy sprawdzają się nie tylko u kobiet lubiących Boho (te, które można opuszczać na czoło), ale także u tych będących zwolenniczkami bardziej klasycznych stylizacji (opaski układane w standardzie na głowie). 

Opaski do włosów z gumką – wygoda jest bardzo ważna 

Opaski do włosów z gumką, zwykle są cieńsze i znacznie bardziej delikatne, nierzadko zdobione dziewczęcymi kokardkami czy też zdobieniami biżuteryjnymi. Tego rodzaju opaski sprawdzają się u pań mających delikatne włosy i niewielką twarz, gdyż nie przytłaczają ich własnym ciężarem. 

Możliwość komentowania Opaski na głowę – powrót do przeszłości została wyłączona